17. ledna 2017

Výměna vánoční

Je již půlka ledna za námi a já teprve teď zveřejňuji svůj příspěvek o vánoční výměně. Ale dřív jsem opravdu neměla čas.
Na stránkách scrapper.sk byla před Vánocemi vyhlášena výměna Vánočních dárků. Mojí swap partnerkou byla Maťa Kubalošová.
Představu dárku jsem měla, ale její realizace nešla tak, jak jsem si myslela. Vše jsem si připravila, nabarvila a šla na lepení. A tehdy nastal zádrhel. Tavná pistole udělala prsk a vyhodila pojistky. Sáhla jsem po druhé tavné pistoli a opět. Pouze prsk a vyhozené pojistky. Tentokrát v celém domě. A co dál? Tak jsem vzala do ruky Glossy gloss a jen se modlila, aby ozdoby držely.
Protože byla podmínka, že se má dárek otevřít až na Štědrý den, ozdobila jsem vánočně krabičku a dárek mohl "jít do světa". Snad byla Maťa s mojím dárkem tak spokojená, jako já s jejím.
Použila jsem moje oblíbené černé gesso. Na deník jsem použila i gesso bílé. A také Distress Stain - bronze. Přidala jsem kovové komponenty, chipboards, kytičky papírové a z fima.

Na krabičku jsem použila i obrázek vytištěný na vellum od Foto Pavel. Tyto obrázky mám moc ráda.A zde je dárek pro mne. Je to krásné minialbum.


Fotky se mi moc nevedly, protože nebylo zrovna počasí na focení. A ta bronzová tomu také moc nepomáhala.

Děkuji za nahlédnutí a přeji krásný den.

3 komentáře:

  1. Helenka, krásne darčeky aj co si spravila ty aj co si dostala! <3

    OdpovědětSmazat
  2. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

    Obchodujte kdekoliv - Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětSmazat