14. února 2013

Valentýnský swap

Na Fléru byl vyhlášen další swap - a to ke dni sv. Valentýna. Sice tento svátek neslavíme, tj. nedáváme si žádné dárky, ale pusu dostanu. A tím pro nás Valentýn končí. Takže jsem si řekla, že to bude alespoň jiný svátek než obyčejně. A měla jsem pravdu. Dostala jsem nádherný dárek. Ale napřed ukáži ten, co jsem já dělala pro Olču.
Napřed jsem chtěla udělat závěsné srdíčko z papíru, ale pak mi pohled padl na dřevěnou krabičku. A nápad byl tady. Polepila jsem ji scrap. papíry, udělala růžičky a jemně "přešmrncla" Distress Inky. Nakonec jsem ji lehce stříkla lakem ve spreji. K ní jsem udělala malé přáníčko. Měla jsem trochu strach, aby došla včas. Ale už jsem dostala zprávu, že je krabička na svém místě a že se líbí.

A zde je Valentýn od Zanky, který pro mne vytvořila. Že je nádherný? A už jsem ho několikrát měla na sobě a všem se moc líbil.Děkuji za návštěvu a přeji hezký den sv. Valentýna.

5 komentářů:

 1. Krásné dárečky jste si poslali:-)
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 2. Ty tvoje krabičky jsou báječné, moc se mi líbí růžičky, umíš je krásně. No a dárek pro tebe je krásný, to věřím, že se líbí a určitě ti sluší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Růžičky mne naučila posledně v Liberci Miluška. Před tím mi pořád nedržely. Moc díky za pochvalu.

   Vymazat
 3. Helo, to je krása. Řešeno s citem a jemně. Gratuluji:o)

  OdpovědětVymazat