6. července 2013

Prázdninová pohlednice

V klubu Tématické papírové tvoření, který na Fléru založila úžasná ženská Zuzanka (Zuzankasasanka), vyhlásila Zuzka nový swap - Prázdninová pohlednice. Protože všechny v klubu milujeme papír, tak se nás před začátkem dovolených účastnilo hodně. Opět to byl tajný swap - každá jsme znala pouze partnerku, které budeme pohlednici posílat.
Já jsem na svoji pohlednici použila oblíbenou mapu. Tou jsem polepila karton velikosti A6, označila cestu z Horažďovic do Blatné a orazítkovala razítkem kola. Pak jsem použila fotku, kterou jsem na Blatné vyfotila před několika lety. Je na ní sice zámek zezadu, ale jsou tam krásní daňci. Tak jsem fotku ořízla, nalepila na kousek kartonu, zezadu napsala trochu o zajímavostech Blatné a pomocí washi pásky udělala odklápěcí část. Pak jsem vzala razítko mince, natiskla hnědou barvou, vystřihla a přetřela Diamod glaze pro plastičnost. Vše jsem pak nalepila na rozkládací přání.
Jako dárek jsem přidala jednu visačku. Obojí už má svoji majitelku. Doufám, že spokojenou.

Fotky se mi tentokrát moc nepovedly. Bylo to nedostatkem času. Potřebovala jsem rychle doběhnout na poštu a fotky nezkontrolovala. Ale hlavní je, že obdarovaná byla spokojená.

Děkuji za návštěvu a přeji hezké letní dny. 

3 komentáře:

  1. Dobré ránko Helo, bezva nápad s tou washi páskou. Ještě jsem žádnou nezkusila a tady se mi to moc líbí.I ta kolařská razítka jsou skvělý nápad podél trasy. Holt je znát, že u toho přemýšlíš!!!! Prostě paráda. Krásný letní den.Šárka

    OdpovědětSmazat
  2. Roztomilé kniha, z srdce. Do této kartě ... zajímalo. Děkuji vám za vaše upřímné komentáře a návštěvy na mém blogu. S pozdravem

    OdpovědětSmazat