8. března 2013

Velikonoční swap

Na Fléru již několik let probíhá vánoční Andělský swap. Je rok od roku úspěšnější a žádanější. To těšení, co vám přijde za anděla a co vaše swap partnerka řekne tomu od vás. Díky za toto andělské rojení patří Tony.
Letos se několik žen domluvilo a udělal se Valentýnský swap. Já se účastnila s touto krabičkou. A protože i tento swap měl úspěch, rozhodly se ženy pokračovat ve swapování. Tentokrát vybraly svátky jara - Velikonoce.
Přemýšlela jsem, co a jak. Aby moje swap partnerka byla spokojená. Podívala jsem se k ní na profil - a tam zpráva pro swap partnerku - tedy mne: "Mám ráda hodně svěží barvy."  No,úplně jásavé barvy doma moc nevedu, tak jsem sáhla po kolekci papírů Design Objektive - SPRING CHIC. Jemné jarní tóny papíru. Pomocí BS jsem z nich vyřezala květy, některé jsem dělala ručně. A pak už jen přidat peříčka, ty k Velikonocům přeci patří. A vznikl závěsný věneček třeba na dveře. A protože se mi to zdálo málo, udělala jsem ještě dva zápichy.Swap partnerka už má věneček i zápichy doma. A dle její reakce v klubu je moc spokojená. To jsem moc ráda.
Děkuji za návštěvu a přeji hezký den.

4 komentáře: